Sinu mõtted loovad sinu reaalsuse!
Lase lahti kõigest,
mis sulle ei panusta !
Muuta saad vaid iseennast !
Su maailm muutub päeval,
mil hakkad seda ise juhtima !
Ole aus iseenda vastu !
Mida sa oled otsustanud,
et pole muudetav, mis tegelikult
on muudetav ?
Slider

Access Bars

Access Barsi tehnika põhineb samuti küsimisel ja mõistusemeele, mis kipub meie eest kõik ära otsustama ja analüüsima, „ülekavaldamisel“

Barse kasutatakse selleks, et lihtsustada muutusi kõigis oma eluvaldkondades.

Access Barsi tehnikaga on meil võimalik kustutada ja hävitada kõik „kellegi“ poolt „kirja pandud“ reeglid ja põhimõtted, mida me oleme omaks võtnud, kuid mis meid ei teeni ja mis ei ole meie omad. Meil on võimalik hävitada omaenese loodud põhimõtted ja piirangud, mis takistavad meil elamast täisväärtuslikku elu. Access Barsi tehnikaga on võimalik minna probleemide juuretasandile ja katkestada kõik sidemed.

Kogu süsteem on nagu viirusetõrje, mis hävitab Sinule mittevajalikud autopiloodil töötavad failid.
Need kustutatakse ja hävitatakse, et asemele saaks tulla uus ja uskumatu. Mis veel võimalik on?

Access Barsi tehnikaga saad vabaks ja saad teadlikuks iseenda , kui piiritu olendi, olemasolust. Sa oled võimsam, kui Sa üldse arvatagi oskad.

access-1

Seanss

Seansiks varu aega 1-1,5h.

Kogu töö seansi ajal käib Sinu peaga. Peas on 32 punkti, mille puudutamine kutsub esile erinevad küsimused, mida Sinult küsima hakkan. Sa ei pruugi nendest küsimustest üldse arugi saada ja see ei ole isegi vajalik. Ole lihtsalt lubamises ja ära analüüsi toimuvat. 

Mina pean Access Consciousness tehnikaid väga võimsateks ja tõhusateks. Muutused toimuvad koheselt ja üks küsimus, mis alati tekib, on: kuidas see võimalik on? 

Nii et kui oled muutusteks valmis, anna tuld!
Kas sa oled valmis muutusteks?
Mis veel võimalik on?

access-2